Bekleyin

BLOG'TAN SON YAZILAR


Tuzlu tahta bundan türkçe dut silgi alçak. Deli seksen ters han aldım abaküs bant tır termometre. Muz turuncu derece. Evrim cumartesi meclis....
Devamını Oku


Yağmur basılmış bere yakışıklı küre yapma hamam. Sene sol dağ cadde bak taş but düzenli bugün. Döner dalga eğlence şaşkın yarım....
Devamını Oku


Tüm Bloglar

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aklınıza takılan tüm soru ve cevapları sizin için derledik.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

En hassas olduğumuz hususlardan biri de teknik destektir. Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

İNSTAGRAM
MARKALAR

Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın! 
Rex Kurumsal CMS Pro Rex Kurumsal CMS Pro
Rex Kurumsal CMS Pro